Jste drobný živnostník a potřebujete pro svou práci ideálně prostornou dodávku? Neinvestujte do koupě nového vozu. Získejte užitkový vůz na dlouhodobý pronájem nebo operativní leasing!

Dodávky pro každého instalatéra i řemeslníka

Potřebujete ke své profesi prostorný vůz, do kterého jednoduše uklidíte veškeré nářadí, techniku, ale také materiál? Nemůžete si ale jako začínající podnikatel dovolit velké finanční výdaje za nákup nové dodávky? Výhodný způsob, jak ušetřit nemalé finanční prostředky a získat užitkový vůz, o který se navíc nemusíte starat, je jeho pronájem. Pro instalatéry, truhláře a další řemeslníky nabízíme nejvýhodnější dlouhodobý pronájem dodávek ve Zlíně i v širokém okolí.

Půjčovna dodávek Otrokovice

Pronájem dodávky je ideálním řešením pro drobné podnikatele

Pokud i vy hledáte užitkový vůz, ale nechcete řešit výdaje s jeho provozem, dlouhodobý pronájem či operativní leasing je chytré a zároveň rychlé řešení. Získejte svůj vůz už za několik hodin. Stačí se obrátit na naše specialisty, říct jim své potřeby a oni vám vyberou nejlepší vůz pro vaše účely. K dispozici máme široký výběr dodávek. Veškeré informace k nim navíc najdete na našich internetových stránkách.

Dodávku si můžete vybrat podle toho, za jakým účelem ji budete využívat. Instalatéři budou potřebovat dlouhý úložný prostor, kvůli bezpečné přepravě instalatérského materiálu. I takové dodávky nabízíme. Navíc je lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B.

Bezpečné a plně servisované vozy za minimální náklady

Drobní živnostníci zejména ocení další výhody operativního leasingu nebo dlouhodobého pronájmu dodávek. Pokud máte dodávku pouze půjčenou, nemusíte řešit žádné provozní náklady, jako je například výměna sezónních pneumatik, pravidelné servisy, výdaje spojené s havarijním a povinným ručením, nebo třeba nákup dálniční známky. Všechna tyto kritéria máte zahrnuta v ceně za pronájem dodávky. A k tomu ještě získáte zdarma nonstop asistenční službu, možnost cestovat do zahraničí a půjčení GPS navigace s aktualizovanými mapami po celé EU.

S dodávkou i na stavbu do hor

Řemeslníci ocení především dodávky, se kterými můžou vycestovat na stavbu i do míst, kam se běžné vozy jen těžko dostanou. Naše dodávky jsou pravidelně servisované, proto se nemusíte obávat vyrazit i na dlouhé cesty. Naše autopůjčovna RentCar Otrokovice nabízí opravdu výhodný způsob pronájmu dodávek, které jsou vhodnou alternativou pro začínající podnikatele.

Jak probíhá půjčení dodávky u Rent Car Otrokovice?

Pokud jste si vybrali svou dodávku, kontaktujte nás. Naši technici s vámi sestaví nejvýhodnější pronájem dodávky, podle vašich individuálních potřeb. Cenu za dlouhodobý pronájem vám upravíme tak, aby vám zkrátka vyhovovala. Při podpisu smlouvy budeme potřebovat doložit pouze platný řidičský a občanský průkaz a živnostenský list. Půjčuje-li si dodávku právnická osoba v zastoupení, stačí nám doložit výpis z obchodního rejstříku a notářsky ověřenou plnou moc. Kontaktujte nás pro pronájem dodávky a získejte svůj užitkový vůz do několika hodin! Pro rezervaci dodávky se na nás neváhejte obrátit kontaktním  formulářem na stránkách, na telefonním čísle: 608 800 180, nebo mailem na adrese: pbrezik@email.cz