Uvozovky
Libor Doležel, Praha 3

V domácnosti nás začal zlobit odpad ve vaně, který nechtěl odtékat. Problém jsme vždy vyřešili s hydroxidem sodným, během pár týdnů se ale problém vždy opakoval. Proto jsme se rozhodli využít pomoci instalatéra, který přijel, vše pročistil s nějakým svým nástrojem a od té doby jsou odpady zase jako nové.

Uvozovky
Pavel Vomáčka, Praha 8

S manželkou jsme se pustili do rekonstrukce koupelny svépomocí, ale protože jsem přeci jen nechtěl riskovat, že bych sprchový kout usadil špatně, zavolal jsem si na pomoc instalatéra. Ten mi nakonec pomohl i s montáží nové sprchové baterie a nového radiátoru. Pokud budu doma potřebovat pomoct ještě s něčím, určitě se ozvu.

Uvozovky
Jitka Trnková, Kladno

Manžel odjel na týdenní služební cestu a jako naschvál nám přestala odtékat voda ze dřezu, když na mě čekala doslova hromada špinavého nádobí z předchozího večera. Protože jsem nemohla týden čekat, až se vrátí, aby odšrouboval sifon a zkusil to vyčistit, využila jsem služeb instalatéra, který mi pomohl ještě tentýž den.

Uvozovky
Vlastislav Vaněček, Beroun

Se službou pana instalatéra jsem byl spokojený. Přijel, vyměnil nám starý a rozbitý radiátor, poradil a odjel. Vše proběhlo v pořádku.

Uvozovky
Michal Rychlý, Praha 3

Ačkoliv si většinu oprav dělám doma sám, neustále ucpané odpady v umyvadle a dřezu mi už doslova pily krev. Proto jsem zavolal profesionála a doufal jsem, že jejich profesionální čištění odpadů bude mít lepší účinky než to moje. Naštěstí se podařilo, odpady jsou jako nové.

Uvozovky
Tereza Boučková, Praha 6

S manželem jsme si stavěli novostavbu a rozhodli jsme se, že si namísto klasických radiátorů necháme nainstalovat podlahové topení. Pán, který přijel a vše udělal, byl nejen milý, ale taky bylo vidět, že ví, co dělá. Za nás spokojenost.

Uvozovky
Mirek Slavík, Praha 7

Jsem spokojený. Instalatérský tým je profesionální, práce byla odvedena rychle a dobře.

Uvozovky
Jan Jiříček, Mělník

Byl jsem maximálně spokojen. Rychlost, profesionalita – vážně super. Nemluvě o tom, že byl pan instalatér vážně příjemný a milý. S tím se člověk často nesetká.

Uvozovky
Richard Křek, Slaný

Profesionální pomoc jsem si volal kvůli neodtékající sprše. Hydroxid nepomáhal (opakovaně) a sám jsem sprchu nijak rozebírat nechtěl. Zkušenost byla fajn. Zavolal jsem si ráno a hned odpoledne se za mnou instalatér zastavil. Teď už vše funguje.

Uvozovky
Richard Křek, Slaný

Oprava nefunkčního kotle proběhla rychle a bez problému. Problém byl v nějaké maličkosti, ale já sám bych na to nepřišel.

Uvozovky
Milan Koch, Praha 2

Instalatérská práce byla provedena rychle, profesionálně, ale i ochotně. Tuto instalatérskou firmu všem vřele doporučuji.

Uvozovky
Vojtěch Prokop, Praha 1

Líbila se mi nejen úroveň jednání s instalatérskou firmou, ale taky kvalita práce. Firmu jsem si volal kvůli drobným zednickým pracím a pokládce podlahového topení. Všechno bylo na jedničku, doporučuji.

Uvozovky
Michal Kutálek, Praha 1

100% můžu jen a jen doporučit, spokojený jsem na maximum. Práce instalatéra byla provedena rychle, ale taky čistě. Nemluvě o příjemné ceně.

Uvozovky
Irena Nová, Praha 10

Jednání s instalatérskou firmou bylo rychlé, přístup profesionální. Navíc neměli problém přijet o víkendu, což si cením, protože s neodtékající toaletou bychom od soboty do pondělka fungovat opravdu nemohli.

Uvozovky
Ctibor Svoboda, Mělník

Doporučuji. Firma je spolehlivá, profesionální, ochotná, ale i cenově dostupná.