Provozujete instalatérské nebo jiné služby a sháníte dopravní prostředek, který vás doveze ke každému zákazníkovi, a zároveň s ním převezete všechen potřebný materiál a nářadí? Půjčovna dodávek pro vás může být tím nejlepším řešením. Za rozumnou cenu se vám dostane kvalitních služeb.

 

Krátkodobé i dlouhodobé výpůjčky

Každý řemeslník, instalatér, malíř, podlahář i hodinový manžel potřebuje dodávku, v níž může převážet všechny potřebné věci a materiál pohromadě. Půjčovna dodávek vám může mnohdy vytrhnout trn z paty. Specializuje se na dlouhodobé i krátkodobé výpůjčky.

 

Můžete si zapůjčit dodávky a užitkové vozy do 3,5 tuny. Vypůjčit si dodávku samozřejmě mohou soukromé osoby i firmy.

Jaké jsou hlavní výhody, které půjčovna dodávek nabízí?

  • všechny dodávky jsou v perfektním technickém stavu
  • nenesou na sobě žádnou reklamu
  • ceny za zápůjčku dodávek jsou velmi příznivé, navíc v ceně zapůjčení dodávky máte také stěhovací rudlík a transportní kurty zdarma, obojí je ale nutné si předem vyžádat
  • vozidla si můžete zapůjčit 24 hodin denně 7 dní v týdnu

Dodavky.net

Nevíte si rady s tím, jaké vozidlo je pro vás tím nejvhodnějším? Odborníci vám samozřejmě velmi rádi s výběrem pomohou.

Co všechno obsahuje cena zápůjčky?

Půjčovna dodávek poskytuje v ceně zápůjčky dodávky či jiného užitkového vozu havarijní pojištění, povinné ručení, silniční daň, dálniční poplatky v České republice a také NON-STOP asistenční službu.

 

Plánujete si zapůjčit dodávku na jeden či více dnů? Kilometrovné vám půjčovna dodávek účtuje až poté, co překročíte limit 300 km/den. Díky tomu se nemusíte bát, že budete platit nesmyslné poplatky.

 

Jak zápůjčka dodávky probíhá?

Přijdete-li si do půjčovny zapůjčit vůz, v první řadě se prokážete občanským průkazem a předložíte také řidičský průkaz. Stačí vám mít oprávnění k řízení vozu skupiny B, jiné není třeba. Dále bude zapotřebí složit vratnou kauci 5 000 korun a následně také částku za dobu zapůjčení dodávky nebo jiného užitkového vozu. Chystáte se půjčit si dodávku na firmu? V tom případě bude nutné prokázat, že jste jednatelem firmy nebo máte notářsky ověřenou plnou moc.

 

Pokud přijedete automobilem, případně na skútru či v jiném vlastním dopravním prostředku, můžete ho u půjčovny, na místě zapůjčené dodávky, nechat zaparkované.

 

Jaké jsou zápůjční podmínky?

  • věk řidiče musí být alespoň 21 let
  • je zapotřebí mít alespoň dvouletou praxi v řízení vozidel
  • řidičský průkaz skupiny B
  • složení kauze 5 000 korun
  • sepsání smlouvy
  • uhrazení smluvené částky v plné výši

 

Zjednodušte si život a půjčte si dodávku či užitný vůz, do kterého se vám vejde vše, co k výkonu svého povolání potřebujete.