Zajistíme drobné i větší instalatérské opravy starého vodovodního zařízení a stejně tak se postaráme o nové instalace vodovodních zařízení včetně dodávky veškerých potřebných komponentů jako jsou čerpadla nebo sanitární materiály. Nabízíme v tomto oboru havarijní servis. Dokážeme vyměnit vodovodní potrubí nebo vaše vodovodní baterie. Do našich kompetencí patří také výměna vodovodních čerpadel nebo sanitární techniky jako jsou umyvadla či toalety. Rádi zařídíme nové vnitřní bytové nebo domovní rozvody vody. Zrealizujeme pro vás také vodovodní přípojky nebo proplach vodovodního potrubí.

PRO VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB
VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO:
+420 604 490 775

Topenářské práce zvládneme také

Stejně jako klasické instalatérské práce zajistíme také topenářské opravy vašeho topného systému nebo instalaci nového topného systému včetně instalace zdroje tepla. Zajišťujeme havarijní servis, opravdu topných těles a kotlů i rekonstrukci topných systémů. Stačí nás kontaktovat, nastínit váš problém a společně pak najdeme to nejlepší, nejjednodušší a nejideálnější řešení, které vám bude maximálně vyhovovat. Pohovoříme o vašich prioritách a samosebou se zmíníme také o cenové relaci, ve které se s pracemi budeme pohybovat. Neváhejte nám tedy zavolat nebo se ozvat na náš email. Instalatér Praha 10 je tu pro vás.

Kanalizace vyčistíme mechanicky

Kromě prací uvnitř vašeho domu jsme připraveni také otevřít kanalizaci a mechanicky vám ji vyčistit. Stejně jako samotnou kanalizaci vám pomůžeme nánosů nečistot zbavit také okapové svody. Tato nečistá práce je pro nás takřka denní rutinou. Nemusíte se bát, že vás odmítneme. Je správné, že si na tuto odbornou práci chcete pozvat někoho, kdo čištění kanalizace opravdu rozumí. K čištění používáme mechanické pero, které zajistí dlouhou dobu bez potřeby dalších zásahů. Abychom zjistili, zda je opravdu všechno v naprostém pořádku, pořídili jsme také speciální kameru, která za nás potrubí zkontroluje.

Ke všemu používáme profesionální nářadí

Nářadí v našem opravárenském kufříku není to nejmodernější, co trh nabízí. Jde však o výzbroj, která je léty prověřená. S jistotou víme, že se v naší práci neobejdeme bez šroubováku. Abychom si práci alespoň trochu usnadnili, pořídili jsme si vrtací šroubovák, který je velkým pomocníkem. V našem kufru první pomoci najdete také vrtačku nebo speciální úhlovou brusku. Nechybí nám ani bourací kladivo, které šetří naše síly, které jsou potřeba jinde. Při sváření trubek je nám k ruce polyfźní svářečka a nechybí nám ani horkovzdušná pistole. To, že disponujeme mechanickou spirálou na odpady jsme již zmínili.