Pravděpodobně každý z nás v životě potřeboval služby instalatéra. Pochopitelné je, že člověk, který si domů na opravu, údržbu nebo montáž zavolá odborníka od něj chce hlavně kvalitní a profesionální práci. Tu vám díky mnohaletým zkušenostem ve svém oboru můžeme nabídnout. Instalatér Praha 2 pracuje rychle, efektivně a kvalitně. Pomůžeme vám s každým problémem týkajících se vody nebo odpadů ve vašem domově. Rádi vám pomůžeme s drobnými opravami typu kapajícího kohoutku a stejně tak si poradíme s rekonstrukcí celého vodovodního potrubí v domě.

PRO VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB
VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO:
+420 604 490 775

Špinavé práce se neštítíme

Součástí naší práce je pochopitelně rekonstrukce vodovodních stoupaček nebo montáže regulátorů tlaku vody. K naší práci patří také výměny nebo opravy vodovodních baterií a neštítíme se ani špinavé práce. Ta může nastat v případě ucpaného odpadu ve sprše, vaně nebo umyvadle. Přijedeme a opravíme také vaši toaletu. Potřebujete vyměnit nádržku, klozet, bidet nebo pisoár? Tahle práce je náš denní chléb a poradíme si s ní lusknutím prstu. Se stejnou samozřejmostí jako vyměníme jednotlivé komponenty dokážeme pochopitelně toalety také vyčistit. Po našem zásahu bude vše v naprostém pořádku

Jaké instalatérské služby vám můžeme nabídnout

 • Čištění ucpaného záchodu
 • Čištění ucpaného odpadu v koupelně
 • Čištění ucpané vany
 • Čištění ucpaného sprchového koutu
 • Čištění ucpané kanalizace
 • Výměna radiátorů
 • Pokládka podlahového topení
 • Montáž sprchového koutu
 • Výměna dřezového sifonu
 • Servis a údržba vodovodního zařízení – baterie, bojlery, topení, WC, plynové kotle, vany, sprchové kouty, vaničky
 • Drobné zednické práce
 • Montáž sprchové, dřezové a umyvadlové baterie

Mechanické čištění je naše výhra

Díky našemu vybavení nám jde práce pěkně od ruky. Využíváme mechanického čištění odpadu. Jsme totiž přesvědčeni, že je oproti chemickému mnohem účinnější. Stejně často jako s ucpanými záchodovými mísami se setkáváme také s ucpanou kanalizací. Pokud vás tedy trápí neodtékající ucpaná venkovní kanalizace, můžete se na nás obrátit se stejnou samozřejmostí jako s jakýmkoliv jiným problémem uvnitř domu. Jde o jeden z nejčastějších důvodů, proč si nás naši klienti volají na pomoc. A není to žádná ostuda. Čištění kanalizace by totiž měl vždy provádět odborník, třeba instalatér Praha 2.

Pracujeme také pro firmy a podnikatele

Ucpaná může být kanalizační přípojka, dvorní výpusť nebo také kanalizační šachta. Ať je to tak či tak, se vším si díky zkušenostem a specializovanému vybavení poradíme raz dva. Pomoci můžeme fyzickým osobám a stejně tak naše služby nabízíme také firmám. Ono odpady ani kanalizace si nevybírají kde a komu budou dělat problémy, ale z nějakého důvodu se prostě objeví. A nejen to. Naše služby můžete využít také v případě, že jste se rozhodli koupit novou pračku, sušičku nebo myčku a nevíte si rady s jejím připojením. Pro nás je to práce na pár minut. Rádi vám tedy ušetříme hodiny trápení nad tím, zda je vše zapojeno správně a zda budou nové přístroje fungovat přesně tak, jak mají.