Provádíme veškeré instalatérské práce, na které si jen vzpomenete. Instalatér Praha 5 nabízí řešení drobných i větších oprav, okamžité řešení nepříjemných havárií, montáže i rekonstrukce. Nabízíme instalaci a opravy rozvodů vody, vodovodních i kanalizačních přípojek. Cizí nám pochopitelně nejsou ani další instalatérské práce. Potřebuje vaše potrubí propláchnout, vyčistit nebo vydezinfikovat? Klidně se nám ozvěte. Rádi se o vaše potrubí s největším péčí postaráme jako by bylo naše vlastní. Stejně tak vám můžeme namontovat čističku odpadních vod nebo nainstalovat domácí vodárnu.

PRO VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB
VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO:
+420 604 490 775

Ucpané kanály nám nesmrdí

Sprchový kout, vana nebo vaše záchodová mísa nejsou jediná místa, která se mohou ucpat. Velice často se setkáváme také s ucpanou kanalizací. Je to jeden z nejčastějších důvodů návštěvy u našich klientů. Ačkoli nejde o zrovna voňavou práci, nám kanalizace nesmrdí. Profesionálně a kvalitně vyčistíme ucpanou šaschtu, kanalizační přípojku a dvorní výpusť. S kanalizací si poradíme jak v soukromém domě, tak v místě vašeho podnikání. Je nám jasné, že ucpané odpady si nevybírají, kde zrovna udělají potíže. Kanalizace čistíme mechanicky pomocí speciálního pera na čištění, což zaručuje dlouhodobé účinky. Vše pak zkontrolujeme kamerou.

Opravíme vaše topení nebo dáme nové

Kromě instalatéřiny zajišťujeme také topenářské práce. Rádi přijedeme do vaší novostavby i do starší budovy, kde je potřeba opravit radiátory nebo třeba namontovat nové vytápění, případně nový kotel. Instalatér Praha 5 vás jistě potěší nejen svou mnohaletou praxí v oboru, ale také nízkými cenami. O těch se ostatně pobavíme ještě předtím než vůbec začneme pracovat. Jedině tak mezi námi bude čistý stůl a nikdo z nás nebude na závěr naší práce nemile překvapený. Na ceně se dohodneme dopředu k vaší spokojenosti. Ostatně o tu nám jde především.

Na práci jsme dobře vybavení

K naší práci pochopitelně potřebujeme speciální instalatérské vybavení. Již jsme zmínili, že na čištění odpadů využíváme speciální mechanické pero. Tyto nástroje nám velice usnadňují práci. Dále při své práci využíváme také lisovací pistoli s hlavicemi na mapress potrubí. Neobejdeme se ani bez vrtačky, aku šroubováku, úhlové brusky nebo bouracího kladiva. Často k naší práci potřebujeme také horkovzdušnou pistoli nebo speciální polyfúzní svářečku na plastové trubky. Samozřejmostí jsou pak klasické šroubováky, kladívko nebo hasák.