Úkolem instalatéra Praha 6 jsou opravy, montáže, zhotovování nebo rekonstrukce vodovodních, plynových a kanalizačních potrubí a také s nimi spojených zařízení. Právě tato práce je to, co nás baví a čím se již mnoho let živíme. Řežeme, ohýbáme, svařujeme, montujeme, demontujeme, čistíme, připojujeme, odpojujeme. Ačkoli se to nezdá, naše práce je celkem rozmanitá a zábavná. Pracujeme v různých místnostech domu, ale často také na zahradě. Ačkoli se často setkáváme s podobnými problémy, práce je pokaždé trochu jiná. Proto nás nikdy nemůže omrzet.

PRO VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB
VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO:
+420 604 490 775

Instalatér Praha 6 k vašim službám

Chybí vám v domácnosti mužská ruka, která by se starala o všechny technické záležitosti? Nevadí, klidně se obraťte na nás. Zachráníme vás nejen ve chvíli, kdy vám z kouhoutku bude neúnavně vteřinu po vteřině odkapávat voda, ale také v okamžiku, kdy vypoví služby vaše stará pračka. Moc rádi se postaráme o její profesionální odpojení a napojení nové. Stejně tak vám pomůžeme pokud přestane fungovat váš bojler na ohřev teplé vody a v případě vašeho zájmu vyměníme klidně celý sprchový kout za nový. O všem se s vámi nejprve pobavíme a dohodneme se na ideálním řešení vhodným právě pro vás. Ostatně od toho tu instalatér Praha 6 je.

Jaké instalatérské služby vám můžeme nabídnout

 • Čištění ucpaného záchodu
 • Čištění ucpaného odpadu v koupelně
 • Čištění ucpané vany
 • Čištění ucpaného sprchového koutu
 • Čištění ucpané kanalizace
 • Výměna radiátorů
 • Pokládka podlahového topení
 • Montáž sprchového koutu
 • Výměna dřezového sifonu
 • Servis a údržba vodovodního zařízení – baterie, bojlery, topení, WC, plynové kotle, vany, sprchové kouty, vaničky
 • Drobné zednické práce
 • Montáž sprchové, dřezové a umyvadlové baterie

Zenesemé potrubí? Víme čím to je

Neodtékají vám odpady? Instalatér Praha 6 problém vyřeší a také vám prozradí, co se asi tak v útrobách mohlo stát. Přiznejte si, zda jste nespláchli předmět, který ve vodě nabobtná. Nelijete náhodou do odpadu olej a jiné tuky? Zanesený odpad však nemusí být jen vaše vina. Potrubí může být zarostlé nebo se v kanalizaci mohou objevit kořeny. Často dojde z různých důvodů k porušení potrubí nebo ke kumulaci zaschlého odpadu na stěnách. Na vině může být i závada čerpadla. Výjimkou nejsou ani přeplněné jímky a septiky. Myslete tedy na jejich vyvážení, abyste si ušetřili mnoho starostí navíc.

Rekonstrukce koupelny? Levou zadní

Zdá se vám, že je vaše koupelna již dost stará a zaslouží si generální výměnu? I v tomto případě můžete zavolat Instalatéra Praha 6 na pomoc. Rádi s vámi projdeme vaše přání a možnosti, které máte vzhledem k financím i dostupnému prostoru a následně vše zrealizujeme. V rámci poradenství zkonzultujeme výběr vany i sprchového koutu a v neposlední řadě se společně vrhneme na výběr baterií. Vše zkonzultujeme z hlediska designu, ale hlavně z hlediska praktického použití. Není totiž nic horšího než mít doma krásnou, ale veskrze nepraktickou koupelnu.