Najít v dnešní době kvalitního řemeslníka, na kterého je spolehnutí není zcela jednoduchý úkol. Zvlášť ve chvíli, kdy vám pomyslně teče do bot, je vhodné znát někoho, na koho se můžete spolehnout. V takovém případě je vhodné znát instalatéra, který si hravě poradí s každým problémem, který se ve vašem domě vyskytne. Instalatér Praha 8 je přesně to, co hledáte. Zabýváme se klasickým řemeslem a děláme ho s láskou a chutí pracovat. Navíc za nás hovoří dlouhé roky zkušeností i mnoho spokojených zákazníků, ke kterým se vracíme. Rádi budeme do budoucna i vaši dvorní instalatéři.

PRO VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB
VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO:
+420 604 490 775

Máte dotazy? Zeptejte se!

Nejen, že pokud dojde k nějaké havárii na vodovodním potrubí nebo odpadech, přijedeme v co nejkratším možném termínu a vše opravíme, ale také vám rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Potřebujete s námi probrat stav vašeho bojleru nebo toužíte zkonzultovat stav vašeho topení? Odpovíme vám na cokoliv, co se týká oboru instalatérství a topenářství, stačí využít našich služeb telefonicky. Stejně tak nás můžete kontaktovat pomocí elektronické pošty. Ozveme se vám a rádi s vámi probereme veškeré vaše problémy. Instalatér Praha 8 je tu od toho, aby vám pomohl.

Co všechno můžeme nabídnout?

Probudili jste se a zjistili, že nádržka na vaší toaletě zůstala bez vody? Nebo se vám ucpala toaletní mísa, protože do ní vaše ratolestí nedopatřením hodili hračky? Máte ucpaný odtok vany nebo vám po sprchování zůstává stát voda ve sprchové vaničce? Je to nepříjemné, ale rozhodně ne neřešitelné. S takovými drobnostmi si poradíme raz dva. Stejně tak vám vyčistíme ucpanou kanalizaci nebo zanesené okapové svody. Zajistíme také servis či údržbu plynových kotlů, bojlerů nebo vodovodních baterií. Namontujeme nový sifon do dřezu i nové umyvadlové baterie. Počítáme samozřejmě také s drobnými zednickými pracemi.

Práce nám jde od ruky

Veškeré drobné i větší opravy, montáže a servisy nám jdou skvěle od ruky, protože máme skvělé vybavení bez kterého bychom se neobešli. Instalatér Praha 8 využívá kromě obyčejných šroubováků také aku šroubovák. Často je naší pravou rukou vrtačka a v určitých chvílích se neobejdeme ani bez bouracího kladiva. V případě, že montujeme nové potrubí je naším nejlepším přítelem polyfúzní svářečka. V případě čištění kanalizace nám velmi pomáhá mechanická spirála a kamera, která odvedenou práci zkontroluje. V našem arsenalu pomocníků je také horkovzdušná pistole nebo úhlová bruska.