Hledáte specialistu na opravy ve vaší domácnosti? Potřebujete někoho, kdo zkontroluje stav vašich vodovodních kohoutků nebo vyčistí zanesené odpady? Hledáte instalatéra, který zkontroluje před zimou vaše radiátory a podívá se také na kotel? Sháníte člověka, který zastane údržbu kotle? Z toho důvodu je tady instalatér Praha 9, který je schopný vykonat urgentní zásahy, stejně tak jako běžnou údržbu spojenou s instalatérstvím a topenářstvím. Snažíme se, aby naše služby pro vás byly nejen levné, ale také co nejrychlejší a pochopitelně také kvalitní. Samozřejmostí je také komplexnost služeb, které nabízíme.

PRO VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB
VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO:
+420 604 490 775

Co vlastně nabízíme?

Instalatér Praha 9 je tu pro vás, jestliže potřebujete doma udělat rozvody vody, vyměnit vodárnu nebo vodoměr. Klidně se na nás můžete obrátit, jestliže potřebujete vyčistit odpady nebo vyměnit ohřívač vody. Je nutná rekonstrukce kanalizace ve vašem sklepě? I s touto nevoňavou, ale potřebnou prací si poradíme. Rádi také vyměníme váš sprchový kout za vanu nebo vanu za sprchový kout. Jak je vám libo. Pochopitelně počítáme s tím, že budeme muset sem tam provést také drobné stavební práce. Na všechno jsme připraveni. I toto je v naší nabídce, nemusíte mít strach, že bychom si neporadili. Provádíme také rychlé opravy havarijních stavů, při těchto případech spolupracujeme se zámečníkem, který je schopen v případě nutnosti okamžitě otevřít zámek prostor dotčených havárií.

Jste pro nás někdo

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s největší péči. Ať už jde jen o kapající kohoutek v kuchyni nebo o kompletní výměnu trubek v koupelně. Každá zakázka má pro nás stejnou prioritu jako jiná. Chápeme, že zatímco pro ostatní může být váš problém maličkostí, vám může přinášet velké potíže a je pro vás prioritní jeho řešení. V případě větších prací je samozřejmostí, že pro vás vypracujeme nabídku a vše s vámi do detailu zkonzultujeme. Po dokončení našeho díla vám můžeme slíbit také záruční a pozáruční servis. A vy tak můžete být v klidu a nemusíte se obávat nějaké další havárie.

Naše nářadí k nám patří

K naší práci pochopitelně potřebujeme mnoho nářadí. Naše vybavení je komplexní a tak se nemůže stát, že by nám v brašně chybělo něco důležitého. Instalatér Praha 9 má vždy u sebe aku šroubovák i vrtačku. Ve své opravárenské brašně nosíme pochopitelně také nejrůznější klíče či kladivo. V určitých chvílích jsme velice rádi, že je v našem arsenalu také horkovzdušná pistole a disponujeme také polyfúzní svářečkou. Při některých pracích používáme také úhlovou brusku. Na kanalizace jsme vyzbrojeni mechanickým perem a kamerou značky Rothenberger.