Kapající kohoutky, kapající baterie, netěsnící spoje, neprůchodný sifon, zanesené odpady, protékající nádrž toalety nebo taková, do které naopak po spláchnutí nenatéká nová voda. To jsou drobnosti, které však dokáží udělat vrásky na čele nejednomu obyvateli bytu. Instalatér Praha 4 má tyto drobné opravy a běžné problémy v domácnostech a firmách v malíku. Co se vám může zdát jako obrovský a téměř neřešitelný problém, je pro nás běžnou rutinou, se kterou se setkáváme denně třeba i několikrát. Takové neduhy proto vyřešíme zcela jednoduše a během krátkého časového úseku. Budete spokojeni.

PRO VYUŽITÍ NAŠICH SLUŽEB
VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO:
+420 604 490 775

Bez topení v zimě? Nebojte se

Praskla vám doma trubka? Máte vadnou vodovodní baterii? Netopí vám topení a venku už začalo mrznout? Špatně vám odtéká kanalizace nebo se dočista ucpala a vy nevíte, co s tím? Nebo se vám ucpal odtok vany a ta teď nejde vypustit jinak než za pomocí kbelíku? Ani v takovém případě nevěšte hlavu a raději žhavte telefonní linku. Stačí jen vytočit naše telefonní číslo a pomoc je na cestě. I s takovými poruchami nebo haváriemi si víme rady. Instalatér Praha 4 zkrátka přijede a pro vás nepřehlednou a složitou situaci hravě vyřeší díky mnoha letům zkušeností a speciálnímu vybavení, které je pro instalatéra samozřejmostí. Kromě Prahy 4 působíme také na Praze 5 a Praze 6.

Jaké instalatérské služby vám můžeme nabídnout

 • Čištění ucpaného záchodu
 • Čištění ucpaného odpadu v koupelně
 • Čištění ucpané vany
 • Čištění ucpaného sprchového koutu
 • Čištění ucpané kanalizace
 • Výměna radiátorů
 • Pokládka podlahového topení
 • Montáž sprchového koutu
 • Výměna dřezového sifonu
 • Servis a údržba vodovodního zařízení
 • Drobné zednické práce
 • Montáž sprchové, dřezové a umyvadlové baterie

Nemusíme jen hasit problémy, rádi budujeme

Ačkoli drobné i větší opravy a čištění všemožných trubek je práce, kterou děláme velmi často, rádi se také podílíme na stavbě nového domu nebo na jeho rekonstrukci. Pokud tedy potřebujete namontovat do svého domova nové radiátory, aby vám v zimě nebyla zima nebo je ve vašem bytě nutné vyměnit komplet všechny vodovodní trubky za nové, rádi to pro vás uděláme. Stejně tak vám rádi nabídneme servis a údržbu vašeho plynového kotle nebo bojleru na vodu. Případně i tyto přístroje ve vaší domácnosti vyměníme za nové a zcela funkční, abyste se nemuseli o nic starat. Stačí se nám jen ozvat a domluvit termín.

Sprchy, vany i dřezy jsou našimi partnery

Ostatně do našich kompetencí patří také montáže nových sprchových koutů, van, umyvadel a dřezů. Stejně tak vám rádi zapojíme novou pračku nebo sušičku. Podobným způsobem si samozřejmě poradíme také s moderním a nevyměnitelným kuchyňským pomocníkem – myčkou. Pro někoho je připojení těchto domácích pomocníků rovnicí s mnoha neznámými, pro nás však ne. S takovou úlohou si poradíme rychle a jednoduše. Instalatér Praha 4 je tu proto, aby byl váš život jednodušší. Rádi vám ulehčíme od starostí, které jsou pro nás hravě řešitelné.